فیلتر


محصولات برند مای پروتئین

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

مای پروتئین یک برند برتر در زیمنه تغذیه ورزشی میباشد که طیف وسیعی از محصولات با کیفیت از جمله پودر پروتئین ، ویتامین ها و مواد معدنی ، غذاهای با پروتئین بالا ، گزینه های میان وعده و لباس های مناسب تمرین  را ارائه می دهیم.

Myprotein در سال 2004 تاسیس شد ، اکنون شماره 1 اروپا است و از دفتر اصلی که در منچستر مستقر است و  در بیش از 70 کشور از طریق یک تیم متنوع و اختصاصی از کارکنان ، ورزشکاران و تأثیرگذار فعال فعالیت دارد. به گفته مدیر شرکت عظیم مای پروتئین هر روز تلاش می کنند تا به افراد در هر سنی و از هر جنسیت الهام بگیریم که به توانایی های تناسب اندام خود ایمان داشته باشند ، سپس برای دستیابی به آن به آنها سوخت می دهیم.

در Myprotein ، هدف این است که به جاه طلبی های مردم در سراسر جهان دامن بزنیم - و بهترین هدف را در تغذیه ورزشی ، در دسترس همه ، با توجه به  هدف آنها قرار دهیم. مای پروتئین با ارائه انتخاب گسترده ای از محصولات با ارزش استثنایی برای تأمین انرژی ورزشکاران ، از جمله طیف وسیعی از نیازهای غذایی شامل گیاهخواران ، گیاهخواران ، لبنیات و گلوتن ، تولیدات متنوعی دارد ، بنابراین هر مشتری می تواند از مزایای تغذیه با کیفیت بالا بهره مند شود.


شرکت مای پروتئین همه چیز را در داخل انگلیس تولید می کند ،از شیر و آب پنیر گرفته تا محصولات گیاهی همه در داخل شرکت مای پروتئین تولید میشود از این رو هزینه شخص ثالث خود را برای ارائه قیمت های عالی کاهش می دهد و بالاترین کیفیت را تضمین می کند. ما برای اطمینان از تحقق وعده های خلوص ، به شدت بر روی امکانات پیشرفته تولید و اقدامات پیشرفته سرمایه گذاری کرده است و می توان اطمینان داشت که همه چیزهایی که از انبار خارج می شوند ، بالاترین استانداردها را دارند.


در حالی که در محصولات با کیفیت تغذیه ورزشی تخصص دارند ، همچنین طیف وسیعی از لباس های ورزشی را با طرح های پیشرفته و پارچه های نمایشی تولید کرده تا از هر کسی ، در هر مکان را پشتیبانی کنند ، زیرا آنها برای رسیدن به اهداف خود تلاش می کنند.

%6 تائورین مای پروتئین

تائورین مای پروتئین

950,000 890,000 تومان
(1 رای) 5
%10 ایمپکت وی مای پروتئین

ایمپکت وی مای پروتئین

4,500,000 4,050,000 تومان
(80 رای) 4.18
%12 پروتئین ایمپکت وی ایزوله مای پروتئین

پروتئین ایمپکت وی ایزوله مای پروتئین

5,300,000 4,650,000 تومان
(14 رای) 4
تست بوستر تی پرفورم مای پروتئین

تست بوستر تی پرفورم مای پروتئین

(1 رای) 5
پروتئین ایزوله نخود مای پروتئین

پروتئین ایزوله نخود مای پروتئین

(3 رای) 4.67
آمینو EAA

آمینو EAA

(1 رای) 5
گلوتامین مای پروتئین

گلوتامین مای پروتئین

(5 رای) 5
زینک مای ویتامنیز

زینک مای ویتامنیز

(1 رای) 5
مولتی ویتامین ریلکس مای ویتامینز

مولتی ویتامین ریلکس مای ویتامینز

(1 رای) 5
مولتی ویتامین پاستیلی مای ویتامینز

مولتی ویتامین پاستیلی مای ویتامینز

(9 رای) 4.67
1 2 3 4 5